Ta strona używa ciasteczek (cookies). Są one niezbędne do jej prawidłowego działania. Dowiedz się więcej Rozumiem

POZNAJ NAS

Nasza firma

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w badaniach marketingowych

IMAS Agri nalezy do agencji badawczej IMAS International. Jesteśmy profesjonalną firmą badawczą, działającą na rynku od 25 lat. Przeprowadzamy badania marketingowe, których celem jest podejmowanie lepszych i bardziej skutecznych decyzji biznesowych lub społecznych.

Specjalizujemy się w badaniach branży rolniczej, a tematy dotyczą np. środków ochrony roślin, parku maszynowego, inwentarza i wielu innych.

Kierujemy się jasnymi zasadami

Mówimy wprost, czego oczekujemy od naszych panelistów, a czego może od nas oczekiwać panelista. My zapraszamy do ankiet, panelista dzieli się opiniami i dostaje za to wynagrodzenie.

Wierzymy, że dzięki jasnym zasadom współpraca z IMAS Agri jest prosta i godna zaufania.

Jak działa panel i po co to robimy?

Panel działa na zasadach dobrowolnej współpracy osób z branży rolniczej z firmą IMAS.  Od wielu lat rozmawiamy z przedstawicielami branży na tematy rolnicze, ale do tej pory odbywało się to głównie telefonicznie lub osobiście. Teraz proponujemy alternatywną formę - wypełnianie ankiet internetowych.

Ankietę internetową możesz wypełnić w najbardziej wygodnym dla Ciebie czasie, w przerwach w pracy, wieczorem, w wolnym czasie kiedy np. surfujesz po Internecie. Ankietę internetową możesz wypełnić na komputerze, smartfonie lub tablecie.

Czym się na co dzień zajmujemy?

Na co dzień spotykamy się z ludźmi - wirtualnie (w Internecie) i bezpośrednio. Rozmawiamy o otaczającym ich świecie - o kupowanych produktach, o zwyczajach, o polityce. Na tej podstawie tworzymy raporty, które dostają nasi zleceniodawcy. Co ważne, zleceniodawcy nigdy nie mają wglądu do danych osobowych naszych respondentów.

Dzięki takim raportom możliwe jest podejmowanie lepszych i bardziej skutecznych decyzji. Zawarte są w nich opracowania, mówiące m.in.  o tym, jaka grupa ludzi będzie szczególnie zainteresowana ich rozwiązaniem. 

Kogo wspieramy?

Jesteśmy odpowiedzialni społecznie. Każdy panelista IMAS Agri może również przekazać część swojego wynagrodzenia organizację charytatywną. Wsparcie jest dobrowolne.

Nasz zespół

Kto opiekuje się IMAS Agri?

Zespół IMAS Agri to doświadczeni badacze, kierownicy projektów oraz analitycy danych, którzy od wielu lat specjalizują się w badaniach branży rolniczej.

Pytanie konkursowe

Marcin Piwowarczyk

Opiekę techniczną sprawuje szef działu badań online - Marcin Piwowarczyk.