Ta strona używa ciasteczek (cookies). Są one niezbędne do jej prawidłowego działania. Dowiedz się więcej Rozumiem

POZNAJ NAS

Nasza firma

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w badaniach marketingowych

IMAS Agri jest platformą, której właścicielem jest Instytut Badania Rynku i Opinii Społecznej IMAS. Nasza firma powstała w 1994 roku i do tego czasu utrzymujemy stabilną pozycję na rynku stale rozwijając i unowocześniając swoje produkty badawcze.
Specjalizujemy się w badaniach dla branży rolniczej, które realizujemy telefonicznie, osobiście lub internetowo za pomocą IMAS Agri.

Kierujemy się jasnymi zasadami

Mówimy wprost, czego oczekujemy od naszych panelistów, a czego może od nas oczekiwać panelista. My zapraszamy do ankiet, panelista dzieli się opiniami i dostaje
za to wynagrodzenie. Wierzymy, że dzięki jasnym zasadom współpraca z IMAS Agri jest prosta i godna zaufania.

Jak działa panel i po co to robimy?

Panel działa na zasadach dobrowolnej współpracy osób z branży rolniczej z firmą IMAS.
Od wielu lat rozmawiamy z przedstawicielami branży na tematy rolnicze, ale do tej pory odbywało się to głównie telefonicznie lub osobiście. Teraz proponujemy alternatywną formę -wypełnianie ankiet internetowych. Jest to metoda prosta, szybka i wygodna. Ankietę internetową możesz wypełnić w najbardziej wygodnym dla Ciebie czasie, w przerwach
w pracy, wieczorem, w wolnym czasie kiedy np. surfujesz po Internecie. Ankietę internetową możesz wypełnić na komputerze, smartfonie lub tablecie.

Czym się na co dzień zajmujemy?

Jesteśmy profesjonalną firmą badawczą, działającą na rynku od ponad 20 lat. Przeprowadzamy badania marketingowe, których celem jest podejmowanie lepszych
i bardziej skutecznych decyzji biznesowych lub społecznych. Specjalizujemy się w badaniach branży rolniczej, których tematy dotyczą środków ochrony roślin, parku maszynowego, inwentarza i wielu innych.

Kogo wspieramy?

Jesteśmy odpowiedzialni społecznie. Każdy panelista IMAS Agri może również przekazać część swojego wynagrodzenia organizację charytatywną. Wsparcie jest dobrowolne.

Nasz zespół

Zespół IMAS Agri to doświadczeni badacze, kierownicy projektów oraz analitycy danych, którzy od wielu lat specjalizują się w badaniach branży rolniczej. Zespół jest zarządzany przez Iwonę Michniewicz, doświadczonego badacza w realizacji badań na rynku rolnym, natomiast opiekę techniczną sprawuje szef działu badań online - Marcin Piwowarczyk.